יום שבת, 5 באוגוסט 2017

הזיהומים בחדר המלון שלכםהזיהומים בחדר המלון שלכם


ישנם מספר תחומים שבהם יש להיזהר בעת ביצוע ההזמנה לחדר במלון:

כיסוי המיטה. אתה עלול להתפתות להיכנס למיטה דבר ראשון אבל לא לעשות את זה עד שאתה מסיר את כיסוי המיטה, אשר לעתים רחוקות, אם בכלל, ניקו אותו. מקפלים אותו רחוק מן החפצים שלך. ואז לבדוק את הסדינים. חפשו שערות, כל ראיה אחרת שהם שימשו, עקבות של פשפשים במיטה. אם הסדינים אינם נקיים, לבקש חדר חדש (אם הסדינים מלוכלכים שאר החדר כנראה גם הוא). אם אתה מוצא ראיות של חרקים במיטה, בקש החזר על ההזמנה שלך כדי למצוא מלון חדש. אם בחדר אחד יש פשפשים במיטה, גם בחדרים האחרים יהיו.

הטלפון והשלט הרחוק. שניים מן המקומות המטופלים ביותר בחדרי המלון כמעט אף פעם לא ניקו את כל סוגי החיידקים והווירוסים. מומחים ממליצים להשתמש בשקית ככפפה מאולתרת בעת טיפול בשלט הרחוק או באמצעות ניקוי אנטיבקטריאלי של כלור ולנגב כל כפתור, סדק וסדקים, כדאי להקדיש זמן נוסף  על לחצן ההפעלה, אשר נגוע ביותר. הטלפונים שופעים חיידקים אנשים נוגעים בהם ולרוב הם לא מטופלים על ידי החדרניות.

חדר האמבטיה. המקום הגרוע ביותר כנראה שבו לא חושדים שמקבלים שטיפת נאותים וכנראה ניגבו עם מגבת מהחדר משאיר את המקום עמוס בחיידקים. כוסות מפלסטיק להשתמש רק עם הם אטומים או פשוט להביא מהבית.

השטיח. שואב אבק שואב רק את אך אינו שואב את הפשפשים ופטריות מסביב. אז, להביא נעלי בית או כפכפים כדי להגן על הרגליים.Booking.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה