יום חמישי, 5 בספטמבר 2013

הרפת הרובוטית באבני איתן ברמת הגולן


רפת רובוטית
בואו לבקר רפת בניחוח אחר, בואו לחזות בנס על חלב לראות איך שחור ולבן הופכים לנס. חוויה של דעת ושכרון חושים של מראה עתידי וירוק של טעם טרי וחם מגע מלטף וצלילים שעוד לא שמעתם."הרפת הרובוטית" באבני אית"ן מרכז המבקרים היחיד והמיוחד ברמת הגולן.

למשפחות ולקבוצות
  1. חזיון אור קולי
  2. סיור מודרך עם צפייה ברובוט
  3. הגמעת עגלים
  4. חביצת חמאה אישית
  5. והרבה שוקו עסיסי לרוויה

ביקור חווייתי ברפת רובוטית משוכללת, פעילויות לכל המשפחה, סדנאות להכנת גבינה צ'רקסית, ארוחות כפריות והרבה כיף. מהימים הראשונים של סבא גד ברפת הראשונה ועד לרפת רובוטית משוכללת.

ברוכים הבאים לרפת הרובוטית של משפחת עסיס במושב הדתי אבני אית"ן שבדרום רמת הגולן. כשסבא קרא לפרות עתידה ומגשימה, התוצאה היא חשיבה חקלאית מתקדמת ורבת חזון, היוצרת רפת מתקדמת ביותר, בעשור השני של המאה העשרים ואחת.

בואו ליהנות מחוויה בלתי נשכחת ברפת שהיא הרבה יותר מרפת. רפת בה חולב את הפרות רובוט משוכלל ושבה הפרה באה להיחלב מתי שבא לה...

הרפת הרובוטית שוכנת במושב אבני אית"ן שעל שפת מצוק נחל אל על ומפליו, השחור והלבן, ממש כמו החלב הטרי והמשובח שמספקות הפרות. בוא לפגוש דור שלישי של רפתנים וללמוד כיצד מגיע החלב מהפרה אל מדפי רשתות השיווק ואיך בדיוק המחשב החליף את האדם והרפתן של היום יכול לישון בשקט. ברפת הרובוטית באבני אית"ן שפע פעילויות לכל המשפחה.

חזיון אור קולי קצר הממחיש את פעילות הרפת הרובוטית על כל שלביה, סיור מודרך בחדר הרובוט, הכולל חלון ענקי ומסך פלזמה המאפשר צפייה בפעולת הרובוט, הגמעת עגלים מבקבוק יונקים, חוויה מרגשת, הכנת חמאה ושוקו בטעמים נפלאים מחלב טרי ובאולם ממוזג ורחב ידיים שבו מטבח ראווה ופינות זולה, קורס מקוצר להכנת גבינה צ'רקסית משובחת בתהליכים טבעיים וטבילתה במגוון מטבלים, אפיית פיתות בטבון, פלטת ירקות משק טריים ורעננים, פינת קפה ושתייה קרה ולמעוניינים, כתב חידה וסיור בנושא איכות הסביבה.

שעות הפעילות ברפת הרובוטית באבני אית"ן:
ימים א' – ו' בתיאום מראש. בימי ו' הסיור האחרון מתקיים עד שעתיים לפני כניסת השבת. אל תשכחו להביא מצלמות ומצב רוח טוב.
הרפת הרובוטית – מושב אבני אית"ן, דרום רמת הגולן. בכניסה למושב, המשק הראשון משמאל.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה